Източник на снимката: Официален сайт на Левски

Представянето на Левски ще е под надслов „Непрежалимите“

Опонент ще е сръбският Радник
  • 28/06/2026
Сподели:
Левски излезе със съобщение до феновете си относно предстоящата контрола с Радник (Сурдулица), която ще е официално представяне на актуалните шампиони за новия сезон 2026/27.

Ето какво гласи съобщението на сините:

Левскари,

30 юни е черна дата за всеки левскар. Дата, на която тъгуваме за две от най-ярките звезди на небето, които пазят „Левски“ оттам – Георги Аспарухов и Никола Котков.

Именно те обаче ни дават сили да продължаваме да се борим в името на любимия отбор. Затова ви каним на стадион „Георги Аспарухов“, за да почетем заедно тяхната светла памет, както и да посрещнем подобаващо шампионите и да ги надъхаме за новия сезон.

Мачът с „Радник“ (Сурдулица) ще бъде под надслов „Непрежалимите“, а преди неговото начало Илия Луков ще изпее онази балада, от която всеки левскар усеща как гърлото му се свива.

Двубоят започва в 19:00 часа, а официалното представяне на отбора е половин час по-рано. Не го пропускайте и не закъснявайте, защото ви очакват много изненади и подаръци.

За двубоя обявяваме и код „Шампионски фланелки“. Всеки, който притежава това парченце от Лувъра и е облечен с него на двубоя, може да участва в специална томбола. За целта между входа и изхода на официалния магазин ще има възможност да попълни листче с името си и да се бори за една от 27-те награди.

Победителите ще бъдат изтеглени на 3 юли от капитана на отбора Кристиан Димитров.

А за тези, които все още не са се сдобили с шампионска фланелка, но искат да го направят, напомняме, че тя все още е налична в официалния магазин на клуба.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР