Източник на снимката: startphoto.bg

Терорът продължава! КОЙ заплашва клубовете да не искат нов конгрес?!

Звънят и тормозят борците!
  • 25/06/2026
Сподели:
Терорът от страна на БФ Борба към клубовете продължава с пълна сила! Хора от ръководствата на заплашваните ни потърсиха, за да се оплачат, че Станка Златева не спира да ги тормози, като използва името на бившия главен секретар на МВР - Светлозар Лазаров. Причината е ясна - че са в подписката за нов конгрес на федерацията и смяната на тотално провалилата се начело на борбата ни Златева.

Същото се случи и при първата подписка. Веднага с внасянето й започнаха да се обаждат на клубове, че няма да получат финансиране, ако не се оттеглят. Тогава това даде резултат и някои клубове клекнаха, уплашени от Златева.

За втори път в рамките на последните два месеца клубове по борба от цялата страна предприеха действия за свикване на извънреден конгрес. Адвокат Станислав Трендафилов внесе нова подписка, подкрепена от повече от една трета от членовете на организацията, с искане за избор на нов председател и ново ръководство на централата.

Подписката беше входирана в присъствието на нотариус в сградата на Министерството на младежта и спорта, където се помещава и федерацията. Желанието за промяна сред клубовете остава силно, а част от организациите, които преди време са оттеглили подкрепата си, отново застават зад идеята за извънреден конгрес.

Станка явно е изпаднала в паника, защото сега заплахите са още по-силни и мащабни. КОЙ ги поръчва, това вече е ясно и на малките деца. А плътно до нея е Лазаров, не само на снимката.

„Светлозар Лазаров е наистина уникален! Той ми вдъхна кураж, че мога! МВР винаги е помагал на спорта. Аз съм военизирана към МВР. Това е държавна политика от години. Тоя човек… Аз много искам да имам такива хора до себе си. Синът му е втори на европейско, талант е. Това момче е страхотно, интелигентно, радвам се, като го видя, той е канара. Лазаров боледува за борбата и иска да има развитие. Да помага и на нас. Благодаря му, на министъра благодаря…“, каза преди време Златева пред БНТ.

Крайно време е органите на реда и спортното министерство да се намесят и да спре този терор към клубовете, които не искат Станка Златева да продължава да дерибейства в борбата.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР