Източник на снимката: Фейсбук

Жанет Немет била разстроена, че не се състезава за България

Разкри сънародникът й Атила Хагимаси
  • 24/06/2026
Сподели:
Починалата вчера боркиня Жанет Немет е била разочарована, че не се състезава на големи международни турнири за България.

От новия й клуб ЦСКА са били готови да платят таксата от 10 000 швейцарски франка, за да може това да се случи. Важно е да се разбере дали председателят на БФ Борба Станка Златева й казала, че щом е отишла в ЦСКА, няма да получи картотека.

Немет е била силно разстроена и е посещавала психолог в дните, преди да се самоубие. Казала на близки, че ако и на 32 години не се състезава, по-добре да се откаже от спорта.

"Говорих с нея още в Загреб и Тирана. Не беше в добро настроение. Заради това, че не се състезава на турнирите. Но никога не съм си помислял дори, че това ще се случи. Казах й, че ще се видим на Световното, а тя се усмихна", написа потребител с никнейм Атила Хагимаси в стриницата Bulgarian Wrestling Glory във "Фейсбук".

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР