Източник на снимката: Официален сайт на ЛевскиПредставянето на Левски ще е под надслов „Непрежалимите“
Опонент ще е сръбският Радник
- 28/06/2026
Левски излезе със съобщение до феновете си относно предстоящата контрола с Радник (Сурдулица), която ще е официално представяне на актуалните шампиони за новия сезон 2026/27.
Ето какво гласи съобщението на сините:
Левскари,
30 юни е черна дата за всеки левскар. Дата, на която тъгуваме за две от най-ярките звезди на небето, които пазят „Левски“ оттам – Георги Аспарухов и Никола Котков.
Именно те обаче ни дават сили да продължаваме да се борим в името на любимия отбор. Затова ви каним на стадион „Георги Аспарухов“, за да почетем заедно тяхната светла памет, както и да посрещнем подобаващо шампионите и да ги надъхаме за новия сезон.
Мачът с „Радник“ (Сурдулица) ще бъде под надслов „Непрежалимите“, а преди неговото начало Илия Луков ще изпее онази балада, от която всеки левскар усеща как гърлото му се свива.
Двубоят започва в 19:00 часа, а официалното представяне на отбора е половин час по-рано. Не го пропускайте и не закъснявайте, защото ви очакват много изненади и подаръци.
За двубоя обявяваме и код „Шампионски фланелки“. Всеки, който притежава това парченце от Лувъра и е облечен с него на двубоя, може да участва в специална томбола. За целта между входа и изхода на официалния магазин ще има възможност да попълни листче с името си и да се бори за една от 27-те награди.
Победителите ще бъдат изтеглени на 3 юли от капитана на отбора Кристиан Димитров.
А за тези, които все още не са се сдобили с шампионска фланелка, но искат да го направят, напомняме, че тя все още е налична в официалния магазин на клуба.
Ето какво гласи съобщението на сините:
Левскари,
30 юни е черна дата за всеки левскар. Дата, на която тъгуваме за две от най-ярките звезди на небето, които пазят „Левски“ оттам – Георги Аспарухов и Никола Котков.
Именно те обаче ни дават сили да продължаваме да се борим в името на любимия отбор. Затова ви каним на стадион „Георги Аспарухов“, за да почетем заедно тяхната светла памет, както и да посрещнем подобаващо шампионите и да ги надъхаме за новия сезон.
Мачът с „Радник“ (Сурдулица) ще бъде под надслов „Непрежалимите“, а преди неговото начало Илия Луков ще изпее онази балада, от която всеки левскар усеща как гърлото му се свива.
Двубоят започва в 19:00 часа, а официалното представяне на отбора е половин час по-рано. Не го пропускайте и не закъснявайте, защото ви очакват много изненади и подаръци.
За двубоя обявяваме и код „Шампионски фланелки“. Всеки, който притежава това парченце от Лувъра и е облечен с него на двубоя, може да участва в специална томбола. За целта между входа и изхода на официалния магазин ще има възможност да попълни листче с името си и да се бори за една от 27-те награди.
Победителите ще бъдат изтеглени на 3 юли от капитана на отбора Кристиан Димитров.
А за тези, които все още не са се сдобили с шампионска фланелка, но искат да го направят, напомняме, че тя все още е налична в официалния магазин на клуба.






