Източник на снимката: Официален сайт на Монтана

Монтана продължава с активната селекция за новия сезон

Целта е бързо завръщане в Първа лига
  • 26/06/2026
Сподели:
Изпадналият във Втора лига - Монтана обяви официално привличането на оше един нов играч. Това е юношата на клуба Ивелин Георгиев, който за последно игра в Спортист Своге.

Ето какво написаха от клуба от Северозпада:

"ПФК Монтана привлече още един футболист, израснал в школата на клуба

Ивелин Георгиев подписа своя договор със сините и се завръща в родния си отбор. 19-годишният талант преминава през голяма част от възрастовите формации на Монтана, а до момента има 12 официални мача за представителния тим в професионалния футбол.

След периода си в Монтана - Георгиев премина в Спортист Своге, където през изминалия сезон се утвърди като основна фигура в състава. Той записа 30 мача, реализира 4 гола и имаше важен принос за оставането на "шоколадите" във Втора лига.

Пожелаваме на Ивелин Георгиев здраве, успешен сезон и много силни изяви със синята фланелка на ПФК Монтана!"

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР