Източник на снимката: БТА/AP

Лудогорец замина за Банско, чакат го три контроли

"Орлите" ще останат на лагер до 10 юли
  • 28/06/2026
Сподели:
Лудогорец стартира втория етап от лятната си подготовка. След сутрешното занимание в Разград шампионите отпътуваха за Банско, където ще останат на лагер до 10 юли.

По време на престоя си в планинския курорт тимът ще изиграе три контролни срещи, които ще бъдат част от подготовката за новия сезон и предстоящите европейски мачове.

Първата проверка е насрочена за 4 юли срещу румънския Ботошани.

На 10 юли Лудогорец ще има двойна програма. Сутринта "орлите" ще се изправят срещу Фарул (Констанца), а по-късно през деня ще премерят сили и с още един съперник, чието име ще бъде обявено допълнително.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР