Източник на снимката: Фейсбук Берое представи двама нови
Вешев и Вакадинов
- 24/06/2026
Доскорошните футболисти на Марек Дупница Симеон Вешев и Борислав Вакадинов, които вчера направиха първа тренировка с Берое, днес бяха официално представени като най-новите попълнения на клуба от Стара Загора.
31-годишният Вешев действа като дясно крило. В богатата си професионална кариера той е защитавал цветовете още на съставите на Чавдар Етрополе, Банско, Оборище Панагюрище, Нефтохимик Бургас, Струмска слава Радомир, Марица Пловдив, Дунав Русе и Добруджа Добрич.
"За мен е чест и голяма отговорност да бъда тук. Целта е само една - да върнем отбора там, където му е мястото. Предстои много работа. Ще дам всичко от себе си, за да помогна на клуба да постигне това", сподели първите си импресии офанзивният футболист на личния си профил в социалната мрежа Фейсбук.
Другото ново попълнение, Борислав Вакадинов, е на 27 години и покрива позицията на десен краен бранител. Преди престоя си в Дупница, неговият състезателен път преминава през тимовете на ДИТ София, Септември София, ЦСКА 1948 II, Спартак Варна, Черноморец Бургас и Монтана.
Днес играчите на "зелените", водени от новия старши треньор на тима Владимир Манчев, продължиха по план интензивната си подготовка за предстоящите битки във Втора лига. Първият приятелски мач на старозагорци от лятната програма ще се проведе на 4 юли срещу състава на Димитровград, като срещата ще бъде домакинска.
31-годишният Вешев действа като дясно крило. В богатата си професионална кариера той е защитавал цветовете още на съставите на Чавдар Етрополе, Банско, Оборище Панагюрище, Нефтохимик Бургас, Струмска слава Радомир, Марица Пловдив, Дунав Русе и Добруджа Добрич.
"За мен е чест и голяма отговорност да бъда тук. Целта е само една - да върнем отбора там, където му е мястото. Предстои много работа. Ще дам всичко от себе си, за да помогна на клуба да постигне това", сподели първите си импресии офанзивният футболист на личния си профил в социалната мрежа Фейсбук.
Другото ново попълнение, Борислав Вакадинов, е на 27 години и покрива позицията на десен краен бранител. Преди престоя си в Дупница, неговият състезателен път преминава през тимовете на ДИТ София, Септември София, ЦСКА 1948 II, Спартак Варна, Черноморец Бургас и Монтана.
Днес играчите на "зелените", водени от новия старши треньор на тима Владимир Манчев, продължиха по план интензивната си подготовка за предстоящите битки във Втора лига. Първият приятелски мач на старозагорци от лятната програма ще се проведе на 4 юли срещу състава на Димитровград, като срещата ще бъде домакинска.






