Източник на снимката: БТА

Кристиян Балов се сбогува емоционално със Славия

Ето какво написа
  • 24/06/2026
Сподели:
Младият талант Кристиян Балов се обърна емоционално към Славия след трансфера си в сръбския гранд Цървена звезда. Офанзивният футболист, който вече записа неофициален дебют за новия си тим, благодари на всички, помогнали му по пътя към големия футбол.

„Никога няма да забравя първия момент, в който стъпих на стадиона. Бях на 5 години, а днес се чудя как изминаха тези 15 години. Благодаря на всички треньори, съотборници и хора, които бяха до мен и ми помогнаха да израсна като футболист и човек.

Дойде време да кажем „чао“, но не и „сбогом“. Където и да ме отведе пътят, част от мен винаги ще остане тук. Винаги ще бъда един от вас. Само Славия“, написа Балов в социалните мрежи.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР