Източник на снимката: БТАНовият силен човек на Берое Атанас Дафинов: Отговорността никога не ме е плашила
"Имам опит"
- 23/06/2026
Новият изпълнителен директор Берое Атанас Дафинов бе категоричен, че назначението на Владимир Манчев за старши треньор е ясен знак за намеренията на ръководството да върне отбора сред най-добрите в българския футбол.
По време на официалното представяне на Манчев Дафинов подчерта, че Стара Загора заслужава да има представител в елита и призоваха привържениците да подкрепят тима и треньорския щаб.
От ръководството на Берое увериха, че клубът разполага с необходимия бюджет за участие във Втора лига и че са осигурени условия за нормална работа на футболистите и треньорския щаб. Беше изразена увереност, че Берое ще изпълнява своевременно финансовите си ангажименти.
"Благодарен съм, че имам възможност да ръководя вековен клуб като Берое. За мен е чест и удоволствие. Ще дам всичко от себе си, за да върнем клуба там, където му е мястото, а именно в елита на българския футбол. Имам опит и отговорността никога не ме е плашила", коментира Атанас Дафинов при своето представяне като изпълнителен директор.
Той допълни, че клубът ще разполага със сериозен бюджет за Втора лига.
"Не може да се борим за Първа лига без да плащаме. Дайте шанс на отбора, на треньорския екип и ръководството. Ще бъдем на едно високо професионално ниво. Трябва да бъдем обединени", заяви изпълнителният директор.
По време на официалното представяне на Манчев Дафинов подчерта, че Стара Загора заслужава да има представител в елита и призоваха привържениците да подкрепят тима и треньорския щаб.
От ръководството на Берое увериха, че клубът разполага с необходимия бюджет за участие във Втора лига и че са осигурени условия за нормална работа на футболистите и треньорския щаб. Беше изразена увереност, че Берое ще изпълнява своевременно финансовите си ангажименти.
"Благодарен съм, че имам възможност да ръководя вековен клуб като Берое. За мен е чест и удоволствие. Ще дам всичко от себе си, за да върнем клуба там, където му е мястото, а именно в елита на българския футбол. Имам опит и отговорността никога не ме е плашила", коментира Атанас Дафинов при своето представяне като изпълнителен директор.
Той допълни, че клубът ще разполага със сериозен бюджет за Втора лига.
"Не може да се борим за Първа лига без да плащаме. Дайте шанс на отбора, на треньорския екип и ръководството. Ще бъдем на едно високо професионално ниво. Трябва да бъдем обединени", заяви изпълнителният директор.






