Източник на снимката: startphoto.bg

Нови проблеми на „Лаута“! Двама чужденци искат трансфер

Изразили са желание да бъдат продадени
  • 27/06/2026
Сподели:
Двама от чуждестранните играчи на Локомотив Пловдив искат да напуснат „Лаута“, пише „Тема Спорт“. Става въпрос за десния краен защитник Адриан Кова и крилото Каталин Ицу. Те са изразили желание да бъдат продадени. Двамата не са доволни от условията при смърфовете, където в момента има затруднения с плащанията. От ръководството са обявили, че въпросните забавяния ще бъдат уредени в най-скоро време, но въпросните иностранци не искали да чакат повече и настоявали за трансфери. С делата им са започнати и техните мениджъри.


Както е известно, в момента върви одит на Локо Пд за бъдещо влизане в клуба на френски инвеститори. Те вече идваха на „Лаута“, за последното дерби с Ботев Пд, което изгледаха в компанията на собственика Христо Крушарски.


Интересното е, че и двамата дойдоха при смърфовете от Крумовград, с когото изпаднаха от елита.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР