Източник на снимката: Фейсбук Сенси последва ЦСКА в Инстаграм
И се сбогува с Анортозис
- 24/06/2026
Новият трансфер на ЦСКА – Стефано Сенси, официално се сбогува с Анортозис чриз платформата Инстаграм. Полузащитникът е последвал официалния акаунт на червените в социалната мрежа.
“Специални благодарности на цялото семейство на Анортозис. Още от първия ден ме накарахте да се чувствам като у дома си и аз винаги давах най-доброто от себе си за този отбор. Горд съм, че бях част от него.
Няма да ви забравя и от днес ще имате още един фен. Специални благодарности към всички, които работят за този клуб, както и към всички привърженици.
Обичам ви”, гласи емоционалното съобщение на италианеца.
Футболистът бе залят от десетки фенове на ЦСКА, които го приветстваха.
“Специални благодарности на цялото семейство на Анортозис. Още от първия ден ме накарахте да се чувствам като у дома си и аз винаги давах най-доброто от себе си за този отбор. Горд съм, че бях част от него.
Няма да ви забравя и от днес ще имате още един фен. Специални благодарности към всички, които работят за този клуб, както и към всички привърженици.
Обичам ви”, гласи емоционалното съобщение на италианеца.
Футболистът бе залят от десетки фенове на ЦСКА, които го приветстваха.






