Източник на снимката: startphoto.bg

Монтана взе юноша на Ботев Пловдив

Защитник е
  • 22/06/2026
Сподели:
Футболнят Монтана подписа с централния защитник Димитър Аврамов, който е част от лятната селекция на втородивизионния отбор, информираха от клуба.


Аврамов е юноша на Ботев (Пловдив), играл е още за Марица и Миньор (Перник).


През миналия сезон той защитава цветовете на Черноморец (Бургас), където записва 29 мача, 27 от които като титуляр. Договорът му с клуба е за две години.


Преди дни Монтана обяви и привличането на Олджай Алиев и Велислав Василев.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР