Източник на снимката: startphoto.bg

Любо иска четирима бивши национали в Локомотив

До момента червено-черните привлякоха петима
  • 22/06/2026
Сподели:
Локомотив София преговаря с четирима играчи. Става въпрос за българи, бивши национали, съобщава „Тема Спорт“. Засега имената им се пазят в тайна. Надеждата на новия старши треньор Любослав Пенев и екипа му е поне двама от тях да приемат предложението и да подсилят столичните железничари.


До момента червено-черните привлякоха петима – Димитър Костадинов, Марк-Емилио Папазов, Калоян Костов, Николас Пенев и Цветан Цветков. Те заминаха с тима на лагера в Банско. Групата на Локо в момента е от 23 играчи, като 20 са българи.



Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР