Източник на снимката: Славия

Футболистите на Славия запалиха свещ в памет на загиналите деца от школата

Трагедията е голяма
  • 25/06/2026
Сподели:
Славия отдаде почит към загиналите в сряда в автомобилна катастрофа футболисти от академията на клуба, родени 2017 година. "Белите" се на подготвителен лагер в Банско, където ще останат до 8 юли.

"Футболистите от представителния отбор на Славия и треньорският щаб на "белите" посетиха църква в Банско. Там те запалиха свещ в памет на загиналите деца от академията на клуба в трагичния пътен инцидент край Ямбол в сряда. Поклон пред светлата памет на младите футболисти!", се казва в съобщението в официалния сайт на клуба.

Славия отмени приятелския си мач с Рилски спортист, който трябваше да се проведе на 27 юни в Симитли.

Академията на "белите" преустанови дейност до второ нареждане.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР