Източник на снимката: Фейсбук Берое взе Георги Вълчев
Защитник е
- 25/06/2026
Ръководството на Берое официално съобщи за привличането на трети нов състезател, който ще подсили състава за предстоящата кампания във Втора лига.
Чрез официалната си страница в социалната мрежа Фейсбук старозагорци представиха бранителя Георги Вълчев, чийто последен клуб бе Хебър Пазарджик.
"Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото", заяви Вълчев.
През изминалия състезателен цикъл защитникът записа 19 участия с екипа на пазарджиклии, в които успя да реализира и две попадения.
В досегашната си кариера Георги Вълчев е защитавал още цветовете на Локомотив Горна Оряховица и Дунав Русе. Той е продукт на детско-юношеската школа на Лудогорец, като има мачове и за втория състав на шампионите.
Припомняме, че само ден по-рано под Аязмото официално бяха представени други двама нови футболисти - пристигащите от Марек Дупница Симеон Вешев и Борислав Вакадинов.
Чрез официалната си страница в социалната мрежа Фейсбук старозагорци представиха бранителя Георги Вълчев, чийто последен клуб бе Хебър Пазарджик.
"Благодаря на треньора и ръководството за предоставената възможност! Идвам безкрайно амбициран и апелирам всички фенове и града за повече подкрепа и позитивизъм за да върнем Берое там където му е мястото", заяви Вълчев.
През изминалия състезателен цикъл защитникът записа 19 участия с екипа на пазарджиклии, в които успя да реализира и две попадения.
В досегашната си кариера Георги Вълчев е защитавал още цветовете на Локомотив Горна Оряховица и Дунав Русе. Той е продукт на детско-юношеската школа на Лудогорец, като има мачове и за втория състав на шампионите.
Припомняме, че само ден по-рано под Аязмото официално бяха представени други двама нови футболисти - пристигащите от Марек Дупница Симеон Вешев и Борислав Вакадинов.






