Източник на снимката: facebook

В Босна вече точат зъби за Левски: Ще дадем всичко, за да ги отстраним!

Босненците със самочувствие преди "сините"
  • 23/06/2026
Сподели:
Централният защитник на Борац Баня Лука Синиша Саниканин и крилото Стефан Савич се заканиха на Левски. Те говориха пред клубната телевизия, след като в неделя разбиха с 8:0 сръбския аматьорски Йединство Путеви.


„За мен това беше най-трудният период от подготовката. Всичко върви по план. Краката ни са още тежки. Важното е, че няма контузии след тази първа контрола и въобще до момента в тренировките. Имаме някои дребни детайли, които още да изчистваме, но сме доволни. В проверките е важно да обиграем състава. Трябва да сме физически готови за старта. Имаме още три контроли, в които се надявам да сме на добро ниво. Всички коментират, че получихме тежък съперник на жребия – Левски. Трябва да бъдем максимално мотивирани. Нужно е да влезем фокусирани и в двата двубоя. Ще дадем всичко от себе си. Искам да призова феновете да ни подкрепят и заедно да продължим в следващия кръг“, каза Саниканин, цитиран от „Тема спорт“.



Савич пък допълни: „Изглеждахме добре, все пак бе първа контрола. Беше по-леко натоварването, съперникът бе слаб. Ние обаче се вложихме подобаващо. Тепърва започват по-трудните двубои. Първият мач с Левски е най-важният, ще се подготвим подобаващо. Ще дадем всичко от себе си да се класираме за следващия кръг“.

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР