Източник на снимката: Локомотив (Пловдив)

Локо Пловдив още е без изпълнителен директор

След напускането на Величков
  • 23/06/2026
Сподели:
Локо Пловдив продължава да е без изпълнителен директор. Както е известно, в началото на юни Георги Величков напусна поста. Той замени Тома Цилев, който се включи в политиката и участва на парламентарните избори, но не успя да събере нужните преференции. Цилев обаче остава ангажиран към своята партия и засега няма да се връща.


Величков не е издържал на многото работа, която е трябвало да върши в клуба, включваща дейности на още няколко позиции, каквито на „Лаута“ нямало.


Отскоро клубът е и без пресаташе, след като Николай Тънковски подаде молба за напускане около трансфера на Жоел Цварц в ЦСКА. Заради липсата на изпълнителен шеф обаче тя все още не е разписана.


Засега няма развитие около френските инвеститори, които изгледаха последното дерби с Ботев Пд и после вечеряха с отбора и собственика Крушарски./ "Тема спорт"

Подобни новини

ОСТАВЕТЕ КОМЕНТАР